Learning Battle Cards

Wejdź na nowy poziom projektowania procesów rozwojowych dzięki narzędziom i warsztatom Learning Battle Cards.

Learning Battle Cards

Learning Battle Cards to nowy sposób projektowania procesów szkoleniowych i rozwojowych – promuje bogate, różnorodne i angażujące podejście, zgodne z kulturą danej organizacji.

Talia kart, będąca postawą podejścia LBC zawiera informacje o 108 metodach stosowanych w rozwoju ludzi na świecie. Dzięki temu osoby znające metodę LBC wykorzystują w pełni potencjał bogatego spektrum dostępnych form i metod.

Learning Battle CardsWarsztat Learning Battle Cards LEVEL UP podzielony jest na 3 etapy, z których każdy zbliża uczestników do wdrożenia podejścia LBC do praktyki projektowania procesów rozwojowych w ich organizacji.

W toku szkolenia włączane są w proces projektowania szkoleń narzędzia LBC, które w łatwy i intuicyjny sposób wprowadzają uczestnikówna najwyższy poziom korzystania z podejścia Learning Battle Cards w praktyce.

Podczas całego procesu wyposażamy organizację w komplet wiedzy, umiejętności i narzędzi niezbędnych do pracy metodami Learning Battle Cards oraz 7 Windows of Instructional Design.

Jeżeli masz dosyć rutyny i poszukujesz inspiracji i nowych pomysłów – czas na Learning Battle Cards.