MO Company

Original

Moje drogi z Piotrem Lawendowskim, założycielem firmy Focus on Training połączyły się dzięki LinkedIn a w zasadzie moim postom, które wpadły w oko Piotrowi. Daje nam to obopólną korzyść biznesową, bo każdego dnia nasze firmy wspierają się wzajemnie.

Kilka słów o mnie:

mo_martaPrzez lata pracy dla największych korporacji takich jak Sage czy PKO Bank Polski a także małych firm, zyskałam dużą wiedzę dotyczącą sprzedaży i obsługi klientów.

Na LinkedIn znalazłam się ponad dwa lata temu z przypadku. Szukałam etatu i po wysyłanych CV przez ogólnodostępne portale była cisza. Zaczęłam szukać drogi dotarcia do potencjalnych pracodawców i tak założyłam konto na tym portalu społecznościowym. Obserwując jakie treści publikują inni użytkownicy, zaczęłam działać sama. Wpierw pisałam o problemach podczas rekrutacji, potem już bardziej odważnie chwaliłam się umiejętnościami, aż udało mi się znaleźć pracodawcę i jego promować. Gdy uwiarygodniłam firmę szefa w Social Mediach, rozstaliśmy się i otworzyłam swoją firmę MO Company.

Czym się dziś zajmuję? Prowadzę firmę świadczącą usługi outsourcingu sprzedaży. Dzięki temu, że umiem sprytnie kreować potrzeby w zamieszczanych postach, klienci przypływają do mnie sami. To właśnie klienci zechcieli bym prowadziła szkolenia ze sprzedaży dzięki LinkedIn.

Mam już za sobą wiele konsultacji indywidualnych a także szkolenia otwarte.

Dodatkowo swoją wiedzą dzielę się w:

Znajdziesz mnie też wpisując w Google #Linkedinka