O nas

Mamy focus na to, co ważne, żeby dać Ci upragnione efekty

Masz pewność

Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu

Przygotowując wspólny plan rozwojowy Twoich pracowników, korzystamy z know-how całego zespołu i sprawdzonych strategii.

  • Lata doświadczeń
  • Zespół ekspertów
  • Dopasowane działania
  • Know-how na bazie praktyki

Zespół ekspertów

Tworzymy grupę ludzi, którzy dowożą efekty

Piotr Lawendowski
Właściciel Focus on Training

Zaufali nam

Prowadzimy najlepszych w drodze na szczyt

Zobacz wszystkich

Wartości

Niezbędne elementy każdego projektu

Wierzymy, że tylko włączając nasze wartości do każdego realizowanego projektu, możemy być pewni, że przyniesie on oczekiwane efekty.

Autentyczność

Zamiast przytakiwać na wszystko, co powiesz, będziemy mówić prosto z mostu. Dzięki temu pomożemy Ci odkryć przyczyny braku sukcesów, o których inni bali się wypowiedzieć.
01

Zaufanie

Żeby nasza współpraca była efektywna, warto sobie ufać. Dotyczy to też rozwoju Twoich zespołów – pomożemy zbudować w nich atmosferę zaufania i wzajemnego wsparcia.
02

Wspólna odpowiedzialność

Nasz zespół wkłada w każdy projekt 100% i tego samego oczekujemy od Ciebie i Twojej firmy. Razem zaangażujemy w projekt kluczowe osoby mające wpływ na efekty biznesowe.
03

Jak działamy

Tak, krok po kroku, osiągniesz wymarzone efekty

Kontaktujesz się z nami

Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, a następnie porozmawiamy o Twojej podróży na szczyt.

Przygotowanie

Będziemy chcieli jak najwięcej zrozumieć i wiedzieć, jaki mamy „punkt startowy”. Dodatkowo bardzo ważne będzie ustalenie celu i zakładanych efektów projektu. Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem w zakresie ustalania wskaźników pomiaru efektu.

W zależności od wielkości projektu będziemy wspólnie pracować nad komunikacją i angażowaniem w niego przełożonych. Ktoś przecież powinien monitorować efekty, jakie przeniesie nasza współpraca, prawda ?

Działania przed szkoleniem

Logistyka, zaproszenia i potwierdzenie wzajemnej odpowiedzialności za projekt – jasność zakresów odpowiedzialności to klucz do sukcesu.

Prowadzenie szkolenia

Na tym etapie zajmujemy się realizacją treningów. 80% czasu to praktyka, praca z kamerą, action learning, symulacje i case study – słowem dobrze rozumiany mix działań rozwojowych, które mają osiągnąć zakładany cel.

Działania po szkoleniu

Zwykle spotykamy się i rozmawiamy o tym, co zaobserwowaliśmy. Jeżeli sobie życzysz, przygotujemy podsumowanie w formie pisemnej. Ten element ustalamy na etapie przygotowania.

Wdrożenie przełożonych

W naszym modelowym ujęciu projektu pracujemy również nad realnym zaangażowaniem przełożonych w efekty projektu. To oni spędzają z uczestnikami naszych warsztatów najwięcej czasu i mają wiele okazji do wzmocnienia efektów projektu.

Na tym etapie podpowiemy im, jak mogą to robić, tym samym zwiększając zwrot z Twojej inwestycji. Realizujemy na tym etapie spotkania online, krótkie treningi celowane na konkretne zachowania i zmiany.

0
Skutecznych treningów
0
Wspaniałych trenerów
0
Zadowolonych klientów
0
Godzin coachingu
0
Lat doświadczeń

Skontaktuj się

Jeżeli masz pytania dotyczące tego, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wymarzone efekty, napisz do nas na , zadzwoń pod numer lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy.
Formularz kontaktowy